Про нас

ТОВ «Графа» - безпечні і дієві фітопрепарати. Вдала синергія науки і східної мудрості.

ТОВ «Графа» заснована в 2014 році. Ми є ексклюзивним представником української торгової марки «Рескинол» і лінійки фітопрепаратів «Зілля». Здавалося б, в аптеках повно ліків і мазей на всі випадки життя і навіщо винаходити щось ще? Ми купували звичні засоби, вчитувались в інструкції, ретельно вивчаючи склад і протипоказання. Дивувалися складним назвам компонентів і могли перебрати десятки різних коробочок в пошуках безпечного і ефективного засобу. Ми втомилися від цього і захотіли продавати препарат, що володіє абсолютно новими властивостями:


 • Складом на основі природних компонентів, які всім знайомі і викликають довіру, а не побоювання.
 • Універсальною дією. Всього один тюбик в рюкзаку або сумці на всі випадки життя: від опіків, до ударів та обморожень.
 • Піклуванням. Хотілося, щоб наш продукт дбав про вашу шкіру.
 • Відсутністю протипоказань. Ми не любимо побічні ефекти, вони завжди нас лякали. Ми вважаємо, що ліки повинні лікувати, а не калічити.
 • Доступною ціною. Тут і пояснювати не потрібно, кожному слід дати можливість бути здоровим.

Особливості нашої продукції

Бальзам «Рескинол» – це результат 20 років досліджень вчених Інституту екології ноосфери ім. В. І. Вернадського. Ідея препарату запозичена у самої природи. Завдяки вивченню натуральних ліків, які здавна використовувалися в індійській, китайській і європейській медицині, а також експериментам з цілющими рослинами і біологічно активними речовинами вдалося відкрити ефективну, і безпечну формулу бальзаму, яку ми вважаємо ідеальною.

Складно повірити в існування недорогого засобу, який здатен вилікувати серйозні рани, порізи, запальні процеси і гематоми. Ми теж спочатку не вірили, але потім самі спробували і переконалися в дієвості бальзаму.

Важливою особливістю нашої продукції є безпека. Ми прекрасно знайомі з наслідками використання неякісних мазей, найбезневиннішими з яких є:

 • відсутність ефекту;
 • алергічна реакція;
 • нагноєння рани.

Ми нікому не побажаємо подібного, тому якість нашої продукції підтверджують:

 • висновок СЕС;
 • сертифікат, виданий МОЗ;
 • сертифікат Держстандарту;
 • захист кожної упаковки «Рескінола» QR-кодом.

Ми вважаємо, що виробляти і продавати потрібно те, що самим потім захочеться купити. Саме цим принципом ми керуємося в разі «Рескінола».

Дбаємо про дітей

Ми знаємо, що шкіра дитини має свої особливості, наприклад, сухість і схильність до подразнення через слабку функції сальних залоз. Через це ранки у дитини можуть гоїтися повільніше. На допомогу мамам ми створили «Рескинол» дитячий, який не тільки лікує, але також пом’якшує і живить шкіру малюка. Цей засіб став відмінним помічником для тисяч мам по всій країні. Лікування проходить швидко, комфортно і застосовувати бальзам можна з перших днів життя дитини.

ТОВ «Графа» сьогодні і в майбутньому

Сьогодні бальзам «Рескинол» представлено на полицях аптек по всій території України. Наші логістичні партнери готові доставити його в будь-яку точку світу. Наші плани грандіозні. Ми хочемо зробити логістику кращою, продукцію доступнішою і кориснішою, а географічні межі продажів – ширшими. Але в своїх прагненнях ми не забуваємо про нашу філософію, в основі якої червоною ниткою проходить бажання зробити суспільство більш здоровим і щасливим.

Ми впевнені, що бізнес не може йти врозріз з соціальними цінностями. Робота тільки заради прибутку – це шлях в нікуди. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання або бажання стати нам партнерам, напишіть або зателефонуйте нам!