Опіки тіла - лікування, усуваємо біль

Опік - дуже болюча травма, яка може бути викликана впливом високих температур або хімічних речовин на шкірний покрив. Важливо знати правила надання першої медичної допомоги і ретельно дотримуватися інструкції щодо подальшого лікування. Адже саме від цього залежить швидкість і якість одужання.

Лікування опіків тіла і усунення болю

Після надання першої медичної допомоги, потрібно велику увагу приділити лікуванню ураженої ділянки. Для швидкого відновлення слід використовувати:
• охолоджуючі і болезаспокійливі мазі, креми і пов’язки;
• якщо це опік другого і більш високого ступеня, потрібно обов’язково використовувати пов’язку, і кожен день її міняти;
• можна скористатися народними засобами.
Народна медицина протягом довгих років допомагала нашим предкам. Так, зараз з’явилася велика кількість скептиків і супротивників такого роду лікування. Однак, навіть лікарі визнають, що є цілком розумні і дієві народні методи. Досить серйозною проблемою є опіки тіла – лікування і усунення болю тут важливі в першу чергу.
Також не слід забувати про спокій. Не варто зайвий раз турбувати постраждале місце і доторкатися до нього. Воно досить чутливо і піддається впливу різних інфекцій, що може позначитися на швидкості одужання і загальний стан хворого.
При появі ускладнень або тривалому, але безрезультатному лікуванні, необхідно терміново звернутися до лікаря. Якщо затягнути і намагатися продовжувати неефективне самолікування, можна дочекатися хірургічного втручання.
Хороший спосіб загоїти опік
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати лише перевірені, протестовані кошти, ефективність яких доведена, то бальзам «Рескінол» виявиться дійсно правильним рішенням. У його склад входять виключно натуральні компоненти, за рахунок чого його дія на уражені ділянки шкіри виявляється таким щадним і ефективним. Після першого ж його використання ви відчуєте полегшення, адже препарат має знеболюючі властивості, а також сприяє швидкому та ефективному відновленню.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ