Бальзам від синців

Освіта синців на тілі - досить часте явище, особливо якщо ви займаєтеся активними видами спорту. Безумовно, подібні мікротравми можна замаскувати під одягом, але особливо неприємно, коли гематоми з'являються на видних частинах тіла - в таких випадках приховати їх не вдасться і доводиться шукати швидкий спосіб їх усунення.

Існує кілька видів аптечних засобів, що дозволяють вирішити проблему. Розглянемо, який бальзам від синців можна використовувати.

Різноманітність препаратів
До поширених аптечним засобам, що сприяє досить швидкому відновленню структури шкірних покривів, відносяться:
• гепариновая мазь – надає антикоагулянтну дію, сприяє розсмоктуванню синців (завдяки присутності в складі нікотинової кислоти), зняття набряклості і зниженню больових відчуттів;
• гель «Троксевазин» – основний компонент, що входить до складу даного гелю, відноситься до похідних рутина, завдяки чому препарат сприяє зміцненню капілярів і прискорює процес загоєння травми;
• мазь «Бодяга» – це лікувальний порошок, створений з прісноводної губки і містить спеціальні кремнієві голки. При нанесенні на пошкоджену ділянку «Бодяги», відбувається розширення судин, активізація роботи ферментів і посилення обмінних процесів. Такий засіб дає відмінний результат при лікуванні будь-яких гематом.
Найбільш ефективний препарат від синців
Якщо вам терміново потрібно вилікувати гематому, пропонуємо використовувати високоефективний бальзам від синців, який не має аналогів в світі – «Рескінол». Це засіб характеризується унікальним складом – натуральний мед, прополіс, муміє, цілющі олії, вітаміни і багато інших природні компоненти. При нанесенні бальзаму на пошкоджену ділянку відбувається моментальний запуск відновних процесів, зменшується біль і набряклість.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ