Як швидко прибрати синець?

Люди, які ведуть активний спосіб життя, нерідко стикаються з такою проблемою, як освіта на тілі синців. І часто вони задаються питанням - як швидко прибрати синець? Особливо якщо незабаром чекає важлива зустріч і потрібно мати привабливий зовнішній вигляд. Погодьтеся, замаскувати «багряну мітку» під одягом або за допомогою косметичних засобів не завжди вдається, тому багатьох цікавить, як позбутися від цієї проблеми в стислі терміни.

Компреси, що прискорюють розсмоктування гематом
Якщо ви хочете знати, як швидко прибрати синець, можете скористатися наступними порадами:
1. Розітріть одну цибулину і змішайте кашку з однією столовою ложкою солі. Загорніть суміш в чисту марлю і прикладайте компрес 3-4 в день до ушкодженої ділянки на 30 хвилин.
2. Компрес із свіжого листя подорожника і капусти (попередньо ретельно розім’ятих) відмінно допомагає при різних гематомах.
3. Розведіть картопляний крохмаль невеликою кількістю води і нанесіть отриману суміш на синяк на кілька годин.
4. Також для лікування гематоми можна використовувати сольовий розчин (столова ложка солі на 100 мл води). Прикладайте компрес до місця удару 2-3 рази на день.
Але крім народних методик, є й інші способи оперативного вирішення проблеми – аптечні ранозагоювальні засоби.
«Рескінол» – перша допомога при будь-яких травмах
Бальзам «Рескінол» має унікальний склад – виключно натуральні, безпечні компоненти. Цей препарат визнаний кращим ранозагоювальну засобом, що не має аналогів. При нанесенні бальзаму рясним шаром на травмовану ділянку шкіри, відбувається активізація відновних процесів, усунення запалення і набряклості, зменшення болю і забезпечується надійний захист рани від проникнення інфекції.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ