Як швидко прибрати засос?

Засоси - це гематоми, часто утворюються внаслідок сильного поцілунку або укусу. Лопнули судини в верхньому шарі шкіри залишають дуже помітний багряно-червоний слід, замаскувати який тональним кремом або під одягом не завжди вдається. Особливою причиною для занепокоєння можуть служити гематоми в області обличчя, шиї і грудей, де шкіра досить ніжна і тонка. Як швидко прибрати засос, використовуючи народні методи?

Для усунення свіжого синця можна застосувати будь-який з нижчеперелічених методів:
• протерти уражену ділянку свежесрезанной часточкою лука або часнику (або зробити компрес з цибульного або часникового соку). Але такий спосіб слід застосовувати з обережністю, щоб уникнути негативної реакції шкіри на подразник;
• компрес зі спирту і кашки листя алое допоможе прискорити кровотік і вирішити проблему;
• біла зубна паста також сприяє усуненню «червоних слідів»;
• йодна сітка – хороший спосіб лікування гематом;
• натертий на тертці або свежеразрезанний молода картопля, прикладений на 20-30 хвилин до ушкодженої ділянки також дозволяє позбутися від проблеми.
Але як швидко прибрати засос, якщо вам належить важлива зустріч або відвідування значущого заходу? У цих випадках рекомендуємо скористатися медикаментозними засобами.
«Рескінол» – препарат, який не має аналогів
Лікувально-косметичний бальзам «Рескінол» дозволяє в найкоротші терміни усунути будь-які дефекти на шкірі. У його складі присутні виключно натуральні компоненти, які активізують процес регенерації вихідної структури тканин, які надають розсмоктуючу і пом’якшувальну дію. «Рескінол» призначений для зовнішнього застосування, відмінно допомагає як при невеликих, так і при дуже великих гематомах. Нанесіть засіб на пошкоджену ділянку шкіри і незабаром ви побачите позитивний результат.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ