Швидке загоєння ран

Глибоке пошкодження тканин на тілі називається раною. Щоб швидко загоїти рану, необхідно зрозуміти характер її походження і специфіку розвитку.

Якими бувають рани:

1. Забиті рани з'являються від удару тупим предметом. Шкіра навколо забитого пошкоджується, просочується кров'ю, помітно кровотеча в невеликих кількостях. Часто такі рани можуть гноїтися.

2. Рвані рани також виникають від удару тупим предметом під гострим кутом. Найчастіше зустрічаються при падінні на асфальт. Шкіра в місці удару розшаровується, що може привести до зараження.
3. При множинних пораненнях тканини бувають пошкоджені аж до кістки. Імовірність гноїння і інфекцій найбільш висока.
Лікування ран
Перша необхідність в даній ситуації – зупинка кровотечі. При дрібних пораненнях цей етап не обов’язковий. Потім рану необхідно продезінфікувати розчинами перекису водню або хлоргексидину біглюконат, після чого очистити від забруднень. Використовувати воду строго заборонено через великий ризик проникнення інфекції. Краї пошкодження обробляються йодом. Після цього накладається пов’язка звичайна, або змащена маззю.
Ефективний метод
Краще рішення для швидкого загоєння ран – це використання бальзаму «Рескінол». До складу препарату входить живиця, муміє, прополіс, мед, вітамін Е, дьоготь березовий, обліпиха, масло зародків пшениці і лецитин. Комбінація природних компонентів є універсальним засобом швидкого загоєння ран і сприяє:
• дезінфекції;
• знеболювання;
• відновлення.
Пов’язка з бальзамом «Рескінол” не прісихает до рани. Використовувати його можна навіть при забрудненнях і нагноениях з упевненістю, що наступних шрамів на тілі не залишиться. Швидке загоєння ран – підсумок своєчасного і правильного лікування.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ