Хвороби від подряпин, лікуємо шкіру

Порізи, подряпини і садна - це дрібні пошкодження цілісності шкірного покриву. Мікротравму можна отримати де завгодно - під час прогулянки або ремонту, приготування їжі, збирання овочів і фруктів. Хоча подряпини це неглибокі і не небезпечні для здоров'я ушкодження, вони, як і інші рани, є відкритим простором для проникнення інфекцій.

Поширені небезпеки.

Найбільшу небезпеку становлять ускладнення і хвороби від подряпин. Лікуємо шкіру в цьому випадку на самому початку спеціальними антибактеріальними препаратами. Найчастіше ускладнення виникають, якщо дряпає тварина, наприклад, кішка. У них під кігтями накопичується бруд і інфекції, які при пошкодженні шкіри потрапляють прямо в відкриту рану. Є навіть окремий медичний термін – лимфоретикулез, що розвивається внаслідок котячих подряпин. Може і звичайна рана інфікуватися, гноїтися і запалюватися через неправильне лікування або попадання пилу, бруду.
Способи лікування
Перш за все, необхідно кілька разів промити пошкодження чистою водою. Після місце пошкодження слід просушити стерильною марлею і провести дезінфекцію будь-яким антисептиком. Щоб не допустити розвиток хвороби від подряпин, лікуємо шкіру за допомогою ефективного засобу. Захистити від інфікування і швидко загоїти рану допоможе бальзам широкого спектра дії, наприклад, «Рескінол».
Засіб має антисептичну, загоює дією, швидко знімає біль і сприяє швидкому одужанню. Такий бальзам – засіб універсальне, безпечне, практичне і високоефективне. Його варто мати у своїй аптечці для надання першої допомоги при ударах, ударах, ранах, подряпинах, опіках, обмороженнях і інших пошкодженнях. Не варто забувати що проводити лікування потрібно до того часу, поки не зійде скоринка, інакше неприємність може повернутися і знову нагадати про себе неприємними симптомами.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ