Подряпини на руках, чим лікувати?

Подряпини і невеликі пошкодження виникають в повсякденному житті досить часто. Важливо знати, як надати своєчасну і грамотну допомогу, яка буде сприяти швидкому загоєнню. Сьогодні існує безліч засобів, які надають антисептичну, протизапальну, ранозагоювальну і знеболюючу дію. Мимоволі виникає питання, чим лікує подряпини на руках, ніж лікувати можна швидко, ефективно, безболісно і грамотно.

Перша допомога потерпілому.

Перше, що потрібно зробити – це ретельно промити місце травми холодною водою. Потім необхідно обробити антисептичним розчином, який опиниться під рукою, наприклад, перекисом водню. Якщо рана досить глибока, краще обробити її слабким розчином фурациліну. Навколо травми можна обробити шкіру йодом або зеленкою. А ось лити ці кошти на кровоточить подряпину небажано, можна погіршити ситуацію і отримати хімічний опік.
Лікування травми сучасними засобами
Після антисептичних процедур і зупинки крові, необхідно приступити до лікування ушкодження. Багато хто не знає, чим лікувати подряпини на руках після обробки. Сучасна фармакологія пропонує безліч ефективних, безпечних і недорогих засобів. Серед них є бальзам «Рескінол» універсального дії. Бальзам має виражену ранозагоювальну дію, а натуральний склад допоможе зняти запалення, знеболити і продезінфікувати рану.
Засіб можна нанести на стерильну пов’язку або лейкопластир і прикласти до місця пошкодження. Міняти пов’язку в перший день можна кілька разів. На ніч подряпину краще залишити відкритою, так вона швидше заживе. На наступний день можна вже без пов’язки нанести лікувальний засіб на місце подряпини і дати час подіяти.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ