Подряпини на тілі, чим лікувати?

Подряпини і садна неминуче супроводжують і дітей, і дорослих. Особливо багато дрібних травм припадає на весняно-літній період, під час відпустки, поїздок на природу, на дачу, в село. Щасливі власники домашніх вихованців теж не з чуток знають про дрібних саднах і укусах. Якщо у вас з'явилися подряпини на тілі, ніж лікувати їх повинен знати кожен.

Основні правила.

Кілька простих кроків допоможуть вам вилікувати пошкодження на шкірі:
• промивання рани – холодною водою з під крана, можна з використанням мила;
• обробка антисептиком – перекисом водню, розчином фурациліну або марганцю, хлоргексидином;
• нанесення йоду або зеленки на краю рани (тільки не на місце, де сочиться кров, щоб не отримати хімічний опік);
• пов’язка з ранозагоювальної маззю або бальзамом.
Якщо з первинною обробкою все зрозуміло, то питання чим лікувати подряпини на тілі залишається відкритим. Для успішного загоєння необхідно підібрати засоби, які надають протизапальну, антисептичну, пом’якшувальний і знеболювальну дію.
Можна використовувати декілька засобів для досягнення бажаного результату або спробувати універсальний препарат широкого спектра дії. Одним з таких засобів є «Рескінол». Він випускається у вигляді бальзамів та складається тільки з натуральних компонентів. Тому його сміливо можна використовувати як рятувальну мазь для всієї родини. Бальзам підійде і для обробки дитячих травм, їм можна змащувати рани домашнім вихованцям.
Універсальний засіб, що допомагає від ран, забитих місць, укусів, обморожень і опіків має бути в кожній аптечці для надання першої медичної допомоги. Крім того в аптечку потрібно покласти антисептики, стерильні вату і бинт для накладення пов’язок. Озброюйтеся всім необхідним, і вам будуть не страшні дрібні травми в будь-який час року.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ