Подряпини у дітей, чим лікувати?

Особливо часто травмуються діти в теплу пору року. На прогулянці, під час відпустки, на ігровому майданчику, в поїздці або на дачі, беззмінними супутниками дітей є садна, подряпини і дрібні порізи. При появі подряпини у дітей, ніж лікувати повинен знати кожен дорослий, щоб уникнути неприємних і хворобливих наслідків. Якщо у малюка пошкодження глибоке і серйозне, необхідно якомога швидше викликати швидку допомогу, а якщо подряпина незначна - допомогти можна і самостійно.

Особливості надання першої допомоги дитині.

У кожної мами в аптечці повинні бути кошти і предмети для надання допомоги при порізах і саднах, такі як:
• вата, бинт, лейкопластир;
• перекис водню 3% або фурацилін;
• загоює бальзам;
• таблетки стрептоциду.
При пошкодженні шкірного покриву потрібно ретельно промити садно і обробити антисептичними засобами. Для цього на шматочок стерильної вати або бинта необхідно нанести дезінфікуючий препарат і кілька разів промокнути. До тих пір, поки ранка не перестане сочитися. Можна розтерти таблетку стрептоциду і посипати подряпину, залишивши на 10-15 хвилин. Це допоможе зупинити кров і підсушить ранку. Після чого порошок змити розчином фурациліну або перекисом і можна приступати до лікування.
Кожна мама замислюється, ніж лікувати подряпини у дітей і як правильно вибрати безпечне і ефективний засіб. Можна спробувати бальзам на натуральній основі «Рескінол», який володіє широким спектром дії. У складі бальзаму прополіс, живиці, мед, масло обліпихи і зародків пшениці, березовий дьоготь і муміє. Натуральний і безпечний склад допоможе швидко загоїти рану і не принесе шкоди ніжній шкірі дитини будь-якого віку. Бальзам необхідно наносити тонкою смужкою безпосередньо на ранку три-чотири рази на день до повного загоєння.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ