Чим лікувати подразнення на шкірі?

Практично кожна людина знайомий з таким неприємним явищем, як роздратування шкіри з усіма наслідками, що випливають: попрілість, почервоніння, печіння, свербіж. Все це доставляє масу незручностей, тому виникає питання: чим лікувати роздратування на шкірі?

Перш ніж приступати до лікування, необхідно виявити причину недуги: це може бути недотримання правил особистої гігієни або порушення технології під час косметичної процедури.

Крім цього, роздратована шкіра може стати наслідком:
• алергії на хімічні миючі засоби;
• неінфекційних захворювань (збій в роботі ендокринної системи, печінки);
• інфекційних захворювань (кір, краснуха);
• механічного роздратування (тісний одяг).
Щоб визначити справжню причину проблеми, необхідно звернутися до фахівця і здати аналізи, після цього можна запитати у лікаря: чим лікувати роздратування на шкірі?
Існує безліч способів, який саме вибрати, залежить від характеру першоджерела. Наприклад, методи народної медицини – ванночки з содою або примочки з настоями трав відмінно усунуть запалення і почервоніння від механічного впливу. Медикаментозне лікування застосовуються, якщо проблема криється всередині організму. Але ось у чому підступ: ці способи усувають зовнішні недоліки через тривалий час.
Якщо потрібно швидкодіючий засіб, на допомогу прийде бальзам «Рескінол». У його склад входять виключно натуральні компоненти: вітамін Е, муміє, ефірні масла рослин, завдяки яким препарат має протизапальну, загоює, антибактеріальну дію. Бальзам абсолютно безпечний, нанесіть його на уражену ділянку – поліпшення будуть помітні після першого застосування, використовувати можна в будь-яких санітарних умовах.
«Рескінол» – це ефективний засіб в боротьбі з роздратуванням шкіри за доступною ціною.

чем лечить раздражение на коже

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ