Чим мазати гематому?

До появи гематом призводять травми, здавлювання, забиті місця. Людям з крихкими судинами вистачає навіть легкого удару для отримання синці, а для загоєння потрібно більше тижня. Так, позбутися від синяка миттєво не вийде. Тому багатьом цікаво, чим мазати гематому, щоб прискорити процес відновлення?

Що робити, якщо утворилася гематома?

Безсумнівним приводом для обов’язкового візиту до лікаря є висока температура, лихоманка, посилення болю в пошкодженій області. Але якщо наслідки травми полягають тільки в наявності синців, то можна обійтися лікуванням в домашніх умовах.
Перша допомога при появі підшкірних гематом полягає в накладенні холодних компресів. До місця удару рекомендується прикласти лід або будь-який холодний продукт з морозильної камери. Потім накласти пов’язку, що давить, прийняти анальгетик. Це допоможе усунути набряк і притупити біль. Далі, потрібно обробити ушкоджене місце розсмоктувальної маззю.
Бальзам «Рескінол» володіє всіма необхідними властивостями для того, щоб якісно позбутися від гематом за короткий проміжок часу. Мазь містить біологічно активні речовини, які прекрасно знімають больові відчуття, сприяють зниженню набряклості. Одне з головних переваг препарату в тому, що він ефективно бореться одразу з усіма симптомами, що викликають дискомфорт при утворенні гематом.
Важливим є той факт, що до складу засобу входять абсолютно натуральні продукти і комплекс цілющих ефірних масел, які безпечні навіть для малюка. Немає жодної дитини, яка б не отримував ударів. Тому батькам необхідно знати, чим мазати гематому.
Згідно з інструкцією із застосування, наносити бальзам потрібно товстим шаром на пошкоджену ділянку, а також область навколо нього, кілька разів на день. Використовувати засіб можна довго, так як воно не викликає ніяких побічних реакцій і алергій.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ