Чим мазати рану після операції, народні засоби

Утворилися на тілі рани після перенесеної операції потребують правильній обробці, що дозволяє запобігти їх запалення та інфекційне зараження. Крім використання аптечних ранозаживляющих препаратів, прискорити загоєння травм вдасться, якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря щодо гігієни. Обробка ран повинна здійснюватися регулярно і особливо ретельно після прийняття душу. Питання чим мазати рану після операції хвилює багатьох, і дана стаття дозволить дізнатися про найбільш ефективних народних і аптечних засобах.

Народні засоби
Перш ніж приступити до обробки травмованого ділянки шкіри, необхідно подбати про стерильності шкірних покривів. Обробку слід проводити акуратно, з використанням спирту, перекису водню, розчину марганцівки або йоду.
Для прискорення процесу загоєння шкіри рекомендується скористатися наступними засобами:
• настоянка живокосту – 2 ложки перемелених коренів живокосту залити 250 мл спирту і води;
• бджолиний віск з соняшниковою олією в пропорціях 1: 4 перемішати і варити на слабкому вогні протягом десяти хвилин. Змочений в отриманому розчині бинт потрібно прикладати до травмованої ділянки шкіри;
• масло чайного дерева – хороше ранозагоювальний засіб, застосовувати яке рекомендується протягом одного тижня після операції.
Але що робити, якщо пошкоджену ділянку шкіри запалився, ніж мазати рану після операції в такому випадку?
Препарат, який не має аналогів!
Унікальний бальзам «Рескінол» володіє потужним знезаражувальним, протизапальну і регенерує дією, завдяки присутності в його складі натуральних компонентів. Ефективність бальзаму доведена, він успішно застосовується в лікуванні як невеликих, так і дуже великих ран. Наносити засіб слід рясно на пошкоджену ділянку шкіри, прикривши зверху стерильною пов’язкою.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ