Чим мазати синяк, щоб швидше пройшов?

Ніхто не застрахований від одержання синців. Найчастіше вони з'являються після падіння, забиття або удару, внаслідок чого пошкоджуються дрібні судини, і кров збирається в підшкірних тканинах. Пошкоджене місце набрякає, болить і доставляє інші незручності, в тому числі і психологічні. Звичайно, стає актуальним питання, чим мазати синяк, щоб швидше пройшов.

Екстрена допомога при синці.

Відразу ж після отримання травми постраждалий ділянку потрібно знеболити і зняти набряклість. Найпростіше це зробити так:
• прикласти до місця удару холод, який зупинить кровотечу під шкірою;
• нанести на місце синяка йодовую сітку.
Через два-три дні вже можна перейти до прогрівання і компресам – вони допоможуть гематом розсмоктатися швидше.
Лікування за допомогою мазей і бальзамів
Якщо ж ви ставите питанням, ніж мазати синяк, щоб швидше пройшов, спробуйте використовувати аптечні мазі і бальзами з комбінованим ефектом, які одночасно знімають біль, набряки, запобігають розвитку запальних процесів і мають регенеруючі властивостями.
Один з кращих препаратів в цій лінійці – бальзам «Рескінол». Він дуже ефективний при лікуванні синців, саден, подряпин і інших незначних пошкоджень, так як має антисептичні, антибактеріальними і регенеруючі властивості.
У складі бальзаму виключно натуральні компоненти. Завдяки цьому «Рескінол» не має побічних ефектів, добре проникає в підшкірний шар, його можна наносити на будь-яку ділянку тіла, навіть на ніжну шкіру обличчя. Також він дозволений до застосування в будь-якому віці.
«Рескінол» надає наступну дію:
• знімає біль;
• покращує обмін речовин в пошкодженої тканини;
• перешкоджає виникненню набряків;
• сприяє загоєнню і відновленню судин і шкіри.
Вже через пару годин ви можете помітити результат – синяк буде зникати на очах.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ