Чим мазати синці?

Мазей для позбавлення від синців існує величезна кількість, але чим мазати синці - все одно важко визначитися, так як підібрати потрібний засіб в силу індивідуальних особливостей організму досить проблематично. Деякі виготовляють різні мазі і бальзами самостійно (за рецептами знайомих або радам з інтернету і т.д.), але краще цього не робити, так як можна тільки посилити проблему. Використання медичних препаратів - вірне рішення в даній ситуації.

Мазі і бальзами від синців, які продаються в аптеках, безпечні та ефективні. Народні засоби, звичайно, теж можуть допомогти, але якщо потрібно позбутися від гематоми за короткий термін, то вони не впораються з цим завданням.
Причини виникнення синців
Синяк (по науковому «гематома») – це скупчення під шкірою крові, яке утворюється при пошкодженні судин. У більшості випадків синці з’являються після ударів або ударів. Буває, що людина помічає гематому тільки через час, навіть не розуміючи, звідки вона з’явилася. Найчастіше це відноситься до людей з чутливою шкірою і слабкими кровоносними судинами.
У літніх людей синяк може утворитися навіть після несильного удару, і проходить набагато довше, тому щоб прискорити процес загоєння, спеціальні препарати просто необхідні.
Як швидше позбутися від синців?
Так чим мазати синці, щоб вони зникли за короткий час? Відповідь очевидна – треба підібрати ефективний бальзам, гель або мазь. Відмінний засіб – бальзам «Рескінол». Він ефективний не тільки при лікуванні гематом, а й при обмороженні, а також сприяє захисту від інфекцій. «Рескінол» в найкоротші терміни відновлює м’які тканини і шкіру. Препарат коштує недорого, продається майже в будь-якій аптеці і дійсно допоможе швидко вилікувати синці.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ