Чим мазати садна?

Садна - не рідкісне явище не лише у маленьких дітей, а й дорослих, які ведуть активний спосіб життя. Такі рани виступають наслідком пошкодження епідермісу і часто супроводжуються больовим синдромом і почуттям печіння. Для здоров'я людини незначні садна не становлять небезпеки, але якщо в рану проникла інфекція, то процес загоєння пошкодженої ділянки істотно ускладнюється. Чим мазати садна, щоб уникнути неприємних наслідків? Якщо під рукою немає ранозагоювальної мазі, ви можете скористатися народними методами.

Лікування саден в домашніх умовах
1. Промивання садна чистою водою – обов’язкова процедура, а в разі сильного забруднення можна використовувати перекис водню, розчин марганцю або борної кислоти. Якщо в домашній аптечці немає відповідного антисептика, допускається промивання рани мильним розчином, а для запобігання опіку краще обробити краї рани зеленкою або йодом.
2. У разі незначного кровотечі, на садно потрібно накласти стерильну пов’язку, що давить. Використовувати пластир не рекомендується.
3. Ванни з морською сіллю – відмінне ранозагоювальний засіб. Теплі ванночки фахівці радять робити 2-3 рази в день.
Якщо рана довго не гоїться, утворилися набряки і почервоніння – негайно зверніться до лікаря.
Чим мазати садна для швидкого загоєння?
Оскільки садна ми найчастіше отримуємо в побутових умовах і на виробництві, радимо заздалегідь придбати в аптеці препарат «Рескінол». Це мазь з унікальним складом, що включає прополіс, муміє, натуральний мед, вітаміни і цілющі олії. Такі компоненти сприяють швидшому зняттю больового синдрому і прискоренню процесу відновлення шкіри. Використовуючи «Рескінол», можна швидко позбутися не тільки від саден, а й від порізів, подряпин, запалень і багатьох інших шкірних проблем.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ