Чим мазати забої?

Питання, чим мазати удари, починає цікавити нас вже в перші хвилини після отримання ушкодження. Хочеться швидше вгамувати біль і уникнути появи набряків і синців, особливо коли забили особа або інше місце, яке не прикрашає одягом. За загальновідомого закону підлості подібні неприємності наздоганяють нас перед побаченням, роботою, співбесідою та іншими важливими подіями.

Поради по лікуванню забоїв.

Не будемо топтатися біля порога і перейдемо відразу до суті. Ми зібрали самі універсальні поради щодо зняття ударів і поділимося з вами цими секретами. Хочемо зазначити, що біль проходить не відразу і в серйозних випадках відчувається кілька днів. Правила першої допомоги можуть трохи видозмінюватися залежно від потерпілого ділянки. Отже, після удару потрібно:
• забезпечити стан спокою травмованого місця. Позбавляємося від паніки, сідаємо або лягаємо і дозволяємо іншим про все подбати;
• прикладаємо холод. Таким чином, зменшуємо набряк і гематому і трохи вгамовується біль;
Важливо! Холод необхідно прибрати максимум через 20 хвилин. В іншому випадку відбудеться холодової параліч судин і набряк тільки збільшиться.
• через пару днів починаємо впливати теплом;
• при травмі ноги забезпечуємо кінцівки спокій і високе становище;
• пошкодили коліно – виключаємо навантаження, накладаємо еластичну пов’язку;
• забитою лікоть фіксуємо в положенні згинання.
Для виключення вірогідності перелому і вивиху бажано відвідати лікаря. Пам’ятайте, забій голови, черевної порожнини та грудної клітки – небезпечні травми, які загрожують ускладненнями. Якщо припухлість і гематома не зникають тривалий час, потрібно йти в лікарню.
Засоби від ударів
Вибираючи, ніж мазати удари, зверніть увагу на спеціальні мазі. Відомі Фастум-гель, Диклак, Гепаринова мазь. Препаратів дуже багато. Але, якщо хочеться скористатися універсальним засобом комплексного дії, вибирайте бальзам «Рескінол». Він підійде для всіх вікових груп. «Рескінол» має антисептичні, відновлюють, знеболюючими, що загоюють і протизапальними властивостями. Звичайно, синяк після використання бальзаму не пройде за 5 хвилин. Але процес лікування помітно прискориться.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ