Чим обробити садно?

Освіта саден відбувається внаслідок тертя шкіри про грубу поверхню, при цьому пошкоджується епідерміс і розташовані у верхньому шарі шкірного покриву кровоносні судини. Великі садна дуже болючі через пошкодження безлічі нервових закінчень. У разі несвоєчасної обробки рани зростає ймовірність проникнення в неї інфекції, що суттєво ускладнює загоєння. Чим обробити садно, щоб уникнути подібних наслідків?

Правильна обробка саден в домашніх умовах
Садна зазвичай швидко гояться і не залишають шрамів на тілі, але тільки якщо пошкодження незначні. Існує кілька способів обробки ран, в залежності від їх розміру і локалізації.
1.Хорошій ефект при лікуванні саден на руках, пальцях і ногах дають теплі антисептичні ванночки з морською сіллю.
2. Чим обробити садно на лікті або коліні? В цьому випадку рекомендується накласти на травмовану ділянку вологу марлеву пов’язку з ізолюючим шаром, а через деякий час обробити садно антисептиком.
3. У разі отримання значних за розміром травм, що супроводжуються забрудненням, сильним болем і кровотечею, потрібно звернутися за допомогою до фахівця, який виконає правильну чистку та обробку рани.
Безумовно, краще завжди мати в аптечці ранозагоювальний засіб, оскільки садна є найбільш поширеним видом травми. Але як серед усього розмаїття вибрати кращий препарат?
Доступне та якісне засіб
Абсолютно безпечним і високоефективним ранозагоювальну препаратом визнаний бальзам «Рескінол». Завдяки його унікальному природному складу, протизапальним та знеболювальним дії, вдається швидко вилікувати будь-які рани. Просто нанесіть бальзам рясним шаром на ушкоджену ділянку шкіри і через кілька хвилин ви відчуєте помітне полегшення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ