Чим помазати синяк?

Синці можуть раптово з'являтися на нашому тілі. Будь-яке необережне рух, падіння, і на шкірі тут же утворюється синє пляма. Синці бувають різних розмірів, всіляких відтінків і вони досить болючі. Чи можна не звертати на це уваги? Якщо гематома не доставляє дискомфорту, не болить і непомітна під одягом, то, мабуть, можна і не переживати. Як то кажуть, «саме пройде». Але, якщо, все ж, вам хотілося б якомога швидше від неї позбутися, то потрібно знати, чим помазати синяк, щоб він пройшов в найкоротший термін.

Як правильно обробити синяк?
З дитинства всім відомо: вдарився – приклади холодну. Адже від того, наскільки швидко ви надасте собі або ближньому першу допомогу, буде залежати, як довго буде гоїтися синяк, його розміри і можливі наслідки. Вплив холодом допомагає зняти набряклість, знизити больові відчуття, а також зупинити підшкірні крововиливи. Як холодної грілки можна використовувати лід або будь-який холодний предмет, який зможете знайти.
Також можна просто підставити місце забитого під струмінь холодної води, якщо є така можливість. Щоб не отримати обмороження м’яких тканин, охолоджуйте місце забитого не більше 5-6 хвилин.
Що можна використовувати з медпрепаратів?
В аптеці вам можуть запропонувати масу варіантів, ніж помазати синяк. Це можуть бути різні бальзами, мазі, креми, гелі. Всі вони відрізняються за ціною і за складом. Але варто бути дуже уважним при виборі, щоб не виникло ускладнень після лікування.
Ми пропонуємо зупинити свій вибір на бальзамі «Рескінол». Адже цей засіб не даремно отримало сертифікат якості і впевнено лідирує серед інших препаратів, які обіцяють такий же ефект. Завдяки натуральним речовинам в складі, він має антисептичну і протизапальну дію. А також надає ефект охолодження і знімає больові відчуття. Вже після 3-4 нанесення окружність синяка значно зменшиться, а через 1-2 дні ви зовсім забудете про нього.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ