Чим знімати пухлину після травми

Убезпечити себе від травм і пошкоджень практично неможливо, і мова йде не тільки про холодному пори року, коли доводиться бути обережним під час ожеледиці. Деякі пошкодження можна отримати навіть в найпростіших побутових ситуаціях або під час активного відпочинку.

Як правило, розтягування, вивихів і ударів супроводжують не тільки тимчасові хворобливі відчуття, зміна кольору шкіри в місці пошкодження, але і припухлість.

Чим знімати пухлину після травми – дуже важливе питання, тому що цей симптом може стати причиною вторинного пошкодження травмованої частини тіла.
Чому з’являється припухлість?
Пухлина супроводжує запальну реакцію, яка неминуче виникає після пошкодження. Справа в тому, що посилення кровотоку і надмірне розширення судин травмує структури, які вже були пошкоджені. Сильний приплив крові при відсутності циркуляції призводить до нестачі кисню і харчування тканин.
Травмована частина тіла при набряку утяжеляется, стає негнучкою і жорсткою.

опухоль после травмы

У разі, якщо виникла пухлина після травми, ніж знімати її і як уникнути збільшення набряку – першорядне завдання, яку потрібно вирішувати.
Зазвичай медики дають наступні загальні поради:
• тримати ногу або руку якомога вище – на допомогу прийдуть або кілька подушок, на які потрібно покласти травмовану частину тіла, або фіксує пов’язка (ця рекомендація може бути застосована для травми руки);
• в перші кілька годин після отриманої травми, щоб уникнути появи пухлини, потрібно прикладати лід.
А найбільш дієвим методом усунення набряклості і припухлості є використання бальзаму «Рескінол» – як правило, пухлина спадає вже після пари застосувань. До незаперечних плюсів цього засобу відноситься:
• повністю натуральний склад, без вмісту хімії;
• широкий спектр дії – мазь допомагає як при опіках, так і при розтягненнях, ударах;
• боротьба із запаленнями;
• усунення болю.
Крім того, один з компонентів бальзаму – муміє – надає потужний протинабрякову дію.
Пам’ятайте: чим раніше ви почнете боротися з пухлиною на пошкодженій ділянці, тим швидше настане повне одужання.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ