Чим виводять синці?

Що таке синяк? Це крововилив під шкіру в результаті забою м'яких тканин. Вони проявляються у вигляді плям синього кольору, який згодом плавно переходить в бурий, а потім в зеленувато-жовтий. Небезпеки для життя в цьому, зрозуміло, немає ніякої, але якщо ви запитаєте, чи варто їх лікувати, то однозначно - так! Є безліч різноманітних способів лікування синців як народних, так і медикаментозних. З усього їх розмаїття, ніж виводять синці - ви зможете вибрати самі. Розглянемо деякі з них, які на наш погляд, можуть принести найбільшу користь.

Що придумав народ
Народна медицина завжди відрізнялася від офіційної тим, що наші предки здавна шукали способи лікування всіх недуг в природі. Намагаючись при цьому максимально заощадити. Ми представляємо вам найцікавіші:
1. Компрес з сирої картоплі. Необхідно натерти кілька бульб на крупній тертці і помістити в марлю. Отриманий компрес прикладати до місця удару на 20-30 хвилин.
2. Перетертий лист подорожника. Траву необхідно розім’яти і прикласти до синців на 15 хвилин.
3. Картопляні очищення. Добре вимитий свіжий картоплю очищають і шкурки прикладають до місця удару на 2-3 години. Для надійності потрібно закріпити пластиром.
Які засоби можна придбати в аптеці?
Отже, чим виводять синці в домашніх умовах, ми з вами вже знаємо. Якщо вжиті заходи все ж не принесли результату, то саме час відправлятися в аптеку за бальзамом «Рескінол». Цей засіб допомагає при синцях і набряках будь-якого ступеня тяжкості. У його складі ви не знайдете агресивних хімічних компонентів, які можуть пошкодити вашу шкіру. Бальзам містить в собі антисептичні речовини, які не дадуть пошкодженим тканинам запалитися, а також має знеболюючу дію. З цим препаратом ви розпрощалися з синцями в найкоротший термін!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ