Свербить рана, як прибрати свербіж?

Пошкодження шарів шкіри називається пораненням. Воно проходять три стадії:

• Реакція судин, тобто запалення. Спочатку виділяються згустки крові від ураження судин (виходить все зайве, пошкоджене). Потім виділення несуть гнійний характер: це виходять речовини організму, які сприяють затягуванню ран. Пошкодження запалюється, намагаючись таким чином позбавитися від інфекції.

• Регенерація. Клітини оновлюються, відбувається їх зростання, розподіл та поєднання. Поступово постраждалу ділянку затягується нижніми шарами шкіри.

• Епітелізація, тобто поява шрамів, рубцювання і загоєння ураженої області.

Чому свербить рана і як прибрати свербіж?
На другій стадії постраждалі шари починають відновлюватися. Утворюються нові судини і нервові закінчення. Вони, в свою чергу, визначають загальні відчуття. Відростки передають сигнал в головний мозок про свою регенерації. Цим вони викликають свербіння, який з’являється тільки в разі повного очищення внутрішніх клітин.
Ще один варіант, чому свербить рана – виділення гістаміну. Ця речовина з’являється при запаленні і дратує нервові закінчення. Воно сприяє швидкому зростанню і з’єднанню шкірних тканин.
Обидва варіанти вказують на те, що постраждала область заживає.
Як попрощатися з сверблячкою, якщо свербить рана?
Слід пам’ятати, що свербіж – це позитивна реакція організму на відновлення. Боротися з ним не варто. Але, позбутися від неприємних відчуттів можливо.
Прибрати свербіж вам допоможе бальзам «Рескінол». Завдяки природним складовим він зніме неприємні відчуття без шкоди для загоєння рани. Більш того, бальзам «Рескінол» допоможе якнайшвидшому рубцюванню (затягування) тканин. Таким чином, ви не тільки знімете свербіж, але й забезпечите себе від інфекції і небажаних рубців в місці поранення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ