Свербить поріз, як прибрати свербіж

Досить часто буває так, що рана починає дуже сильно свербіти, практично не припиняючи свербіти. Подібне явище пов'язане з тим, що вона заживає. Нерідко коли свербить поріз, прибрати свербіж можна деякими мазями, але використовувати їх потрібно акуратно.

Чому з'являється свербіж на місці порізу?

Пошкоджені тканини починають відновлюватися, в них утворюються нові судини, місця їх з’єднання, ростуть нові нервові закінчення. Саме ці нові нерви і відповідають за таке явище, як свербіж в загоюються рани.
З цього можна зробити висновок, що якихось радикальних методів боротьби з постійним бажанням почухатися, робити не треба – це абсолютно нормальний фізіологічний процес, який можна спостерігати при наявності будь-яких гояться ушкоджень. А сильне і радикальне втручання навпаки може призвести до того, що процес загоєння може бути порушений.
Як зменшити дискомфорт від постійного свербіння?
З препаратів, які радять лікарі, коли свербить поріз, прибрати свербіж найкраще за допомогою «Рескінола». Дана мазь має такі властивості, як:
• оптимальне поєднання ціни та ефективності;
• знеболюючий ефект;
• ефективна дезінфекція та захист;
• зменшення рубців і шрамів.
«Рескінол» складається з багатьох компонентів, що мають натуральне походження, і тому він м’яко, але ефективно допомагає вашій шкірі гоїтися в найкоротші терміни. А швидше заживає – менше свербить.
Головне не забувайте про те, що свербіж може виникати і від алергічної реакції, це можна визначити за наявністю множинних висипань біля рани, в тому числі і у вигляді бульбашок. Алергічна реакція може бути викликана досить широким спектром чинників, і тому при її виявленні необхідно негайно звернутися до свого лікаря.

чешется порез

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ