Що робити, щоб подряпина швидше заживала?

Найчастіше активний відпочинок, заняття спортом, веселі ігри з тваринами призводять до неприємностей - таким як удари, садна і подряпини. Багато хто навіть не замислюються, до яких наслідків може привести недолікований ранка. По суті, будь-яке пошкодження цілісності шкірного покриву - це порушення природного захисту організму від вірусів і бактерій. Тому кожному слід знати, що робити, щоб подряпина швидше заживала.

Порядок дій.

Щоб уникнути небажаних ускладнень і проблем необхідно провести правильну обробку та лікування ранки. Для цього в домашній аптечці завжди повинні бути наступні компоненти:
• перев’язувальні матеріали;
• антисептичні засоби;
• ранозагоювальні мазі.
При пошкодженні необхідно якомога швидше продезінфікувати його за допомогою антисептичних засобів. Для цього можна використовувати звичайну перекис, спирт, фурацилін або марганець. З останніх двох засобів для дезінфекції рани готують слабкий розчин. Обробка спиртом передбачає тільки шкіру навколо рани, на саму подряпину нічого дратівної лити не можна. Це саме можна сказати і до звичних багатьом розчинів йоду і зелені діамантової. Їх теж можна наносити тільки навколо відкритої рани, а потрапляння всередину може привести до опіку хімічного типу і утворення в результаті шраму або рубця.
Після антисептичної обробки, знаючи, що робити, щоб подряпина швидше заживала, можна сміливо приступати до лікування. Використовуючи для цієї мети цілющий бальзам «Рескінол» з універсальним набором властивостей, можна уникнути проблем і ускладнень. Ранозагоювальний засіб всього за кілька днів вилікує подряпину або садно, головне – не забувати мазати кожні 2-3 години. Можна накласти стерильну пов’язку або прикріпити лейкопластир.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ