Що зробити, щоб пройшов синяк?

Кожна людина стикався з таким неприємним явищем, як синці на тілі. Налите свинцем пляма на шкірному покриві викликає не тільки хворобливі відчуття, але і психологічний дискомфорт. До синців найчастіше призводять механічні дії, наприклад, удари або тиск на шкіру. Дрібні судини не витримують зовнішнього впливу і лопаються, а кров застоюється в підшкірних шарах. Що зробити, щоб пройшов синяк, і як скоротити період його «цвітіння»? Це питання нерідко задають люди, у яких гематома з'являється на відкритих ділянках тіла, оскільки навіть такий несерйозний косметичний дефект може доставити чималий психологічний дискомфорт.

Як вилікувати синяк в домашніх умовах
Необхідно розуміти, що за кілька годин від синяка позбутися не вдасться, але можна значно прискорити процес загоєння. Такі нехитрі прийоми допоможуть позбутися від підшкірного синця в домашніх умовах:
• Метод охолодження. Такий спосіб підійде, якщо синяк зовсім свіжий. Необхідно прикласти до забитого місця шматок льоду. Холод призведе до звуження судин, значить, і синець буде не таким об’ємним. Охолоджувати пошкоджену ділянку шкіри потрібно не більше 7-8 хвилин.
• Використання мазей. Цей варіант вважається найбільш ефективним, а крім того, мазі від синців продаються в будь-якій аптеці.
• Метод прогрівання. Тепловий вплив призведе до того, що циркуляція крові збільшиться, отже, період заживання буде меншим. На гематому необхідно накласти звичайну грілку або перцевий пластир.
Найефективніший засіб від синців
Якщо ви не знаєте, що зробити, щоб пройшов синяк, то вам на допомогу прийде бальзам «Рескінол». Засіб виготовлено виключно з натуральних компонентів, тому не має практично ніяких побічних ефектів. Бальзам сприяє швидкому загоєнню забоїв і гематом, а також значно прискорює відновлення шкірного покриву після травми.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ