Що робити, якщо подряпалися?

На жаль, від дрібних пошкоджень шкіри не застрахована жодна людина. Ми часто стикаємося з побутовими або робочими травмами, отримуємо удари, дрібні порізи або подряпини. Мікротравми і порізи знайомі також сім'ям, де є маленькі діти або домашні вихованці. Якщо така неприємність сталася, виникає логічне запитання - що робити, якщо подряпалися. Як показала практика, багато хто не знає, як правильно вчинити і чим потрібно обробляти пошкодження.

Перша допомога.

Подряпала, необхідно якомога швидше провести дезінфекцію пошкодженої ділянки. Для цього можна використовувати будь-який антисептик, наявний у вашій аптечці. Це може бути перекис водню, розчин хлоргексидину або чистий спирт. При обробці потрібно оглянути рану на предмет скупчення дерев’яних, скляних або іржавих осколків. Обробляти дезинфікуючим засобом необхідно кілька разів до зупинки крові. Шкіру навколо подряпини можна обробити спиртом, для профілактики інфікування.
Лікувальні засоби
На наступному етапі потрібно нанести лікувальний засіб, який прискорить регенерацію шкіри. Можна скористатися традиційною зеленкою або йодом і рясно змастити пошкодження. А можна на подряпину нанести більш сучасний та ефективний засіб з комплексним пролонгованим впливом. До таких лікарських засобів відноситься «Рескінол», зроблений на натуральній основі.
Бальзам має потужний загоює дією, сприяє зняттю припухлості і запалення, активує процеси саморегенерації, ефективно знеболює і зменшує неприємні відчуття.
Знаючи, що робити, якщо подряпалися і, дотримуючись порядок дій, можна буквально за 2-3 дні вилікувати подряпину, без наслідків і ускладнень. Головне, не забувати навіть після появи скоринки змащувати подряпину до повного загоєння.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ