Що робити після укусу людини

Укуси комах і тварин можуть мати серйозні наслідки, особливо якщо своєчасно не лікувати і не знезаражувати їх. Як відомо, на вершині рейтингу істот, які постійно кусають людей, знаходяться комахи. Вони переносять величезну кількість хвороб, а щороку від їх укусів помирають десятки тисяч людей.

Особливості лікування.

Крім можливості підхопити різні інфекції, укуси приносять досить сильний дискомфорт у вигляді болю, свербіння, почервоніння. Більшість людей не знають, що робити після укусу людини. Існує безліч способів ефективної боротьби з симптомами, серед яких можна відзначити такі:
• обробка місця укусу за допомогою розчину соди;
• змазування укушенного місця борним спиртом;
• прикладання льоду і холодних примочок, які гальмують процес поширення токсинів в організмі;
• обробка рани за допомогою розчину фукорцин.
Пильна увага необхідно приділяти укусів домашніх або вуличних тварин. Вони не тільки болять сильніше, але і можуть стати причиною серйозних інфекційних захворювань. Саме тому відразу ж після укусу необхідно обробити рану, прийняти протизапальні засоби і звернутися до фахівця.
Ефективне усунення наслідків укусу
Якщо ви не змогли вберегти себе від укусів комах або тварин, або не знаєте що робити після укусу людини, тоді саме час використовувати один з найбільш ефективних бальзамів – «Рескінол». Його унікальні властивості дозволяють швидко і якісно впоратися з будь-якими наслідками укусів.
Чому потрібно вибрати саме цей препарат?
1. Безпека – до складу продукту входять тільки натуральні і нешкідливі компоненти.
2. Ефективність – бальзам допомагає при будь-яких укусах.
3. Універсальність – засіб не тільки дезінфікує, а й знезаражує місце укусу, а також має протизапальну дію.
4. Підсилює живлення клітин і прискорює процес їх відновлення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ