Що робити при забитті?

Більшість людей, які не мають медичної освіти, не знають, що робити при ударі. Під ударом розуміється отримання травми м'яких тканин без серйозних ушкоджень.

Особливості лікування

Будь-який удар зазвичай супроводжується сильним болем, а в найбільш серйозних випадках можуть з'являтися кровотеча або розрив судин. Якщо ви не знаєте, що робити при ударі, то дані поради допоможуть вам:

• частина тіла, яка отримала травму, необхідно буде підняти, після чого зробити міцну пов’язку;
• якщо пошкодженим виявилось особа, то потрібно відразу ж укласти хворого і прикласти до місця удару щось холодне, що дозволяє не допустити поширення гематоми;
• в аптеках продаються спеціальні примочки, які також допомагають впоратися з більшістю симптомів;
• в деяких випадках потрібно вдаватися до тактики зігрівання, яка дає можливість максимально швидко впоратися з набряками, синцями і прискорює їх розсмоктування.
При пошкодженні коліна відмінно себе показує лікування за допомогою лука. Для цього необхідно взяти невеликий шматок тканини, опустити його в сік цибулі і зробити компрес. Крім того, на місце забитого можна прикласти цибулину, яка подрібнена в кашу.
Ефективність понад усе
Одним з найбільш ефективних способів боротьби з забоями є використання сучасних бальзамів. Найпопулярнішим з них є «Рескінол», який відмінно себе проявляє в боротьбі з набряками і синцями. Серед основних переваг такого продукту можна виділити такі:
• безпеку – до складу бальзаму входять тільки безпечні і натуральні компоненти, які не здатні завдати шкоди здоров’ю людини;
• ефективність – вже через кілька годин можна буде помітити дію даного бальзаму;
• універсальність -бальзам можна використовувати при будь-яких ударах – він відмінно знімає біль і запускає процес відновлення клітин.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ