Що допомагає від синців?

Різні синці супроводжують людину протягом усього життя. Вони утворюються в результаті підшкірного крововиливу при пошкодженні кровоносних судин внаслідок ударів, ударів і падінь. Природно, кожен хоче скоріше позбутися від цих неприємних синіх плям. Ми знаємо, що допомагає від синців і готові ділитися секретами.

Перша допомога народними способами.

• Знову ж правильним рішенням буде відразу ж протягом перших хвилин після забитого використовувати холод. Для цього до забитого місце необхідно прикласти лід, загорнутий у рушник. Тримати компрес слід 10-15 хвилин, після чого прибрати. Дуже важливо не перестаратися, адже тривалий вплив холоду загрожує обмороженням і подальшим запаленням м’яких тканин.
• Через кілька годин можна зробити розтирання. Тепловий вплив сприяє швидкому розсмоктуванню гематоми, а масажні рухи розженуть застояну кров.
• Також ефективним засобом в боротьбі з гематомами є картопляний крохмаль. Слід натерти кілька свіжих очищених картоплин на крупній тертці. Отриману кашку загорнути в марлю і прикласти до синців на 30-40 хвилин.
Традиційна медицина
Серед аптечних препаратів є досить багато ефективних засобів для лікування синців. Але слід уважно поставитися до складу, щоб не погіршити ситуацію випадковими побічними ефектами.
Спеціально для вас ми знайшли засіб, що допомагає від синців швидко і ефективно. Бальзам «Рескінол» зарекомендував себе як препарат, який не містить хімічних речовин. У його складі присутній прополіс, натуральний мед, березовий дьоготь, хвойна живиця, вітамін Е, а також ефірні масла. Всі ці компоненти спрямовані на зниження набряклості, зменшення окружності синяка і його загоєння. Ефект помітний вже через кілька годин після нанесення.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ