Що робити, щоб пройшов синяк?

Виникнення гематоми - це результат мікроскопічного крововиливу в м'які тканини, викликане розривом дрібних кровоносних судин. Синяк або синець - дуже поширене явище як серед дітей, так і серед дорослих. Зазвичай вони з'являються в результаті ударів, травм і падінь. Виключити падіння і травми неможливо, а значить, питання, що робити, щоб пройшов синяк, надзвичайно актуальне.

Найчастіше з синцями стикаються мами дуже активних дітей, а для багатьох з батьків падіння дитини стає просто катастрофою, тому що більшість препаратів для усунення синців мають гормональну основу або містять компоненти, які чинять негативний вплив на незміцнілу імунну систему дитини.
Що робити, щоб пройшов синяк у дитини
Ваш дитина впала і на нозі, руці або личку з’явилася гематома. Ви можете спробувати знизити ризик збільшення синця за допомогою простих маніпуляцій:
• прикласти до місця пошкодження холод. Це знизить больові відчуття і зменшить розміри гематоми. На жаль, холод не подобається більшості малюків;
• використовувати оцтову примочку (багаторічний бабусин спосіб). Але різкий запах може викликати алергічні реакції.
• використовувати мазь від синців і ударів. Спосіб швидкий, безболісний і дуже ефективний. Необхідно правильно вибрати препарат.
Як вибрати засіб для ефективного лікування синців
Дитячий організм є дуже вразливим, і важливо грамотно підібрати лікування. Препарати повинні бути максимально натуральними і ефективними. Бальзам «Рескінол» – це одне з найпоширеніших негормональних лікарських засобів, які призначаються для лікування будь-яких ушкоджень шкіри. Що входять до складу препарату натуральні компоненти не принесуть шкоди маленьким непосидам.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ