Що робити, щоб пройшов синяк?

Ви збиралися на важливий захід, хотіли виглядати привабливо, але, випадково, вдарилися рукою або ногою, внаслідок чого на тілі утворився синець? Такі ситуації трапляються в житті у багатьох і важливо знати, що робити, щоб пройшов синяк. Саме цьому питанню і присвячена ця стаття.

Поговоримо трохи про принцип виникнення подібних дефектів на шкірі. У разі удару або іншої травми відбувається пошкодження кровоносних судин. У людей, що мають слабкі судини, тонку і ніжну шкіру, мікротравми гояться значно довше. Але є кілька перевірених методик, які допоможуть вам дізнатися, що робити, щоб пройшов синяк.

Народні способи усунення синців
1. Прикладіть до микротравме лід або будь-який холодний предмет на 15-20 хвилин.
2. Якщо на місці удару утворилася невелика пухлина, почекайте трохи, поки вона зійде, і прикладіть до місця пошкодження зігріваючий компрес. Прогрівання прискорить процес відновлення структури шкірних покривів.
3. При надходженні в організм вітамінів С і К відбувається активна регенерація шкіри, тому для якнайшвидшого усунення всіляких гематом, включіть в свій щоденний раціон морква, білокачанну капусту, болгарський перець, цитрусові.
4. Йодна сітка – хороший спосіб швидко вирішити проблему, оскільки йод покращує кровообіг і зігріває місце травмування.
5. Порошок бодяги відмінно допомагає боротися з синцями – розведіть його водою і змастіть місце забитого місця.
Оперативне вирішення проблеми
Найбільш дієвим і швидким способом усунення синців на тілі є застосування бальзаму «Рескінол». До складу цього препарату входять біологічно активні речовини, що сприяють активізації процесів регенерації шкіри. Нанесіть бальзам на місце забитого рясним шаром, і незабаром дефект на тілі буде усунутий.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ