Що зробити, щоб пройшов засос?

Засос є різновидом звичайної гематоми, але публічне його демонстрування вважається ознакою поганого тону, тому багато і задаються питанням - що зробити, щоб пройшов засос? Безумовно, в деяких випадках гематому вдається приховати під одягом, але якщо вона знаходиться на обличчі або шиї - зробити це дуже непросто і доводиться шукати методики усунення такого дефекту.

Як позбутися від проблеми в домашніх умовах?
З огляду на той факт, що засос часто прирівнюють до звичайного синців, тобто він є наслідком пошкодження тканин, але без порушення цілісності шкірного покриву, для усунення дефекту використовуються ті ж засоби, які прискорюють загоєння синців.
У домашніх умовах можна використовувати наступне:
• бодяга – аптечний порошок, який змішується в рівних пропорціях з дитячим кремом і наноситься на уражену ділянку шкіри 4-5 разів на день. Суміш потрібно витримувати в межах 30 хвилин і тоді засос зникне через 2-3 дні;
• хороший спосіб – протерти гематому половиною цибулини або часнику;
• свіжі засоси швидко розсмоктуються після їх обробки звичайної білої зубною пастою;
• густий розчин з харчової соди і води, нанесений на місце пошкодження, також є дієвим методом.
• Ще один ефективний спосіб – йодна сітка.
Але необхідно розуміти, що всі перераховані вище методики не допоможуть позбутися від проблеми за один день. Якщо вас цікавить, що зробити, щоб пройшов засос швидко – скористайтеся спеціальними аптечними засобами.
«Рескінол» – оперативна допомога при засоси
«Рескінол» є унікальним бальзамом, що дозволяє в найкоротші терміни позбутися засосов і будь-яких інших пошкоджень на шкірі. До складу засобу входять природні компоненти, які надають розсмоктуючу, поживна і регенеруючу дію. Чим раніше змастити гематому бальзамом, тим швидше відбудеться загоєння.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ