Щоб рана швидше зажила

Рани і травми хтось навряд чи захоче отримати навмисно, але багато людей стикаються з ними. Група ризику включає в себе спортсменів, надмірно активних дітей і підлітків. Крім того, на жаль, причиною травми найчастіше є звичайна неуважність і недотримання правил безпеки. Але, ми не будемо говорити про те, як виключити з життя травми і рани, а краще підкажемо, як загоювати їх швидше, якщо вони виникли.

Правильна перша допомога при пораненнях.

Якщо відразу почати лікувати рану грамотно, і правильно ставитися до неї, регенерація відбуватиметься швидко. Перша допомога повинна бути надана в найкоротший термін – для цього обережно, не торкаючись самої рани, видаліть з неї всі мертві тканини і бруд. Потім щоб рана швидше зажила, обробіть її йодом або зеленкою, а після цього накладіть пов’язку.

Звичайно, якщо все серйозно, звернутися до лікаря просто необхідно, особливо при глибоких ранах або порізах. Лікар зможе зашити рану, і знає, як діяти в тій чи іншій складній ситуації.

Самостійне лікування до огляду лікарем

Якщо негайна медична допомога неможлива, то необхідно протерти шкіру біля рани антисептиком і накласти стерильну пов’язку тимчасового характеру, але не менше ніж через дві години потрібно зробити пов’язку відповідно до покладених правилами. Щоб рана швидше заживала, треба її лікувати, і для цього ви повинні мати під рукою: бинт, пінцет, медичний спирт; йод або зеленку, а також препарати для загоєння ран, наприклад, «Рескінол». Бальзам хороший тим, що володіє такими корисними властивостями:

1. Захищає рану від шкідливих мікроорганізмів.

2. Має знеболюючий ефект.

3. Прискорює хід регенерації тканин.

Але, яка б ефективна ця мазь була, краще просто бути обережним і не отримувати ніяких ран взагалі.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ