Доставка і оплата:
Умови та термін для скасування замовлення

1 Cпосіб

Напишіть про відмову за електронною поштою на е- mail адресу інтернет- магазину до отримання посилки.

2 Спосіб

Зателефонуйте по телефону менеджеру інтернет- магазину до початку укомплектування замовлення. в разі скасування замовлення після здійснення оплати за товар, повернення грошей проводиться протягом від одного до трьох робочих днів за вирахуванням суми за доставку товару. Якщо товар оплачується після доставки, покупець має право відмовитись від товару, сплативши лише за доставку.«НОВА ПОШТА» – доставка товарів у будь-яку точку України!

Вигідні онлайн-покупки тепер можна отримувати у відділеннях «Нова Пошта».

Вартість доставки:

– від 1 одиниці товару 35 грн. + оплата за грошовий переказ 25 грн .
– від 10 одиниць товару доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО + оплата за грошовий переказ 35 грн.

Оплата здійснюється виключно за вартість товару і доставку, додаткові оплати при отриманні замовлення у відділенні «Нова пошта» не стягуються.

Терміни доставки:

Відповідно до графіку доставки «Нова Пошта».
Дату доставки і зручне для отримання покупки відділення у Вашому місті Ви можете узгодити з оператором інтернет-магазину при підтвердженні замовлення .

Як оформити доставку:

1. При вході на сайт вкажіть Ваше місто (якщо воно не представлене в меню, введіть назву в поле «Інше місто»).
2. Також місто можна вибрати або змінити безпосередньо при оформленні замовлення;
3. Оформляючи замовлення, вкажіть спосіб доставки «Нова Пошта» та заповніть персональні дані, включаючи відділення «Нової Пошти», в якому Ви хочете отримати замовлення.
4. Для підтвердження замовлення з Вами зв'яжеться менеджер інтернет-магазину, який уточнить, в якому відділенні Вам буде зручно забрати покупку і дасть відповіді на Ваші питання.
5. Про прибуття замовлення у відділення Ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.
Важливо: Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну Ви не отримаєте замовлення, товар буде повернений в інтернет-магазин.
6. При отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» необхідно вказати номер накладної з SMS-повідомлення та пред'явити паспорт. Перед оплатою обов'язково перевірте Ваше замовлення на відповідність з видатковою накладною.
7. Відділення «Нова Пошта» працюють відповідно до графіка.

«УКРПОШТА»

Вартість доставки:

– від 1 одиниці товару 20 грн.;
– від 10 одиниць товару доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО

Оплата здійснюється виключно за вартість товару і доставку, додаткові оплати при отриманні замовлення у відділенні «Укрпошти» не стягуються.

Терміни доставки:

Відповідно до графіку доставки «Укрпошти».
Дату доставки і зручне для отримання покупки відділення у Вашому місті Ви можете узгодити з оператором інтернет-магазину при підтвердженні замовлення.

Як оформити доставку:

1. При вході на сайт вкажіть Ваше місто (якщо не представлене в меню, введіть назву в поле «Інше місто»).
2. Також місто можна вибрати або змінити безпосередньо при оформленні замовлення.
3. Оформляючи замовлення, вкажіть спосіб доставки «Укрпошта» і заповніть персональні дані, включаючи відділення «Укрпошти», в якому Ви хочете отримати замовлення.
4. Для підтвердження замовлення з Вами зв'яжеться менеджер інтернет-магазину, який уточнить, в якому відділенні Вам буде зручно забрати покупку і відповість на Ваші питання.
5. Про прибуття замовлення у відділення Ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Укрпошти» із зазначенням номера накладної.
Важливо: Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну Ви не отримаєте замовлення, товар буде повернений в інтернет-магазин.
6. При отриманні замовлення у відділенні «Укрпошти» необхідно вказати номер накладної з SMS-повідомлення та пред'явити паспорт. Перед оплатою обов'язково перевірте Ваше замовлення на відповідність з видатковою накладною.
7. Відділення «Укрпошти» працюють відповідно до графіка.

Способи оплати:

– Післяплатою – при отриманні посилки у відділеннях «Нової Пошти», «Укрпошти».
– Безготівковий розрахунок – оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
– Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ