Ефективний засіб від синців

Напевно, можна на пальцях перелічити людей, які не знайомі з синцями. Удар, удар - від цього не огороджений ніхто, тому більшості з нас не завадить мати в домашній аптечці ефективний засіб від синців. Якщо використовувати його вчасно і правильно, то вже через кілька днів від гематоми не залишиться і сліду.

Багато хто вважає, що досить прикласти до потерпілого ділянці холодний компрес. Насправді такі компреси допомагають тільки на початковому етапі, коли потрібно зняти біль і набряклість, потім їх користь різко зменшується, і потрібні інші засоби для лікування забитого місця.

Бальзами, мазі та гелі проти синців
На допомогу приходять спеціальні гелі та мазі, які можна застосовувати з перших хвилин після отримання синяка. Але щоб вони подіяли, потрібно правильно визначити, що саме потрібно у вашій ситуації. Якщо мазь тільки зупиняє кровотечу і загоює капіляри, то навряд чи вона впорається, наприклад, з набряками або починається запальним процесом. Ефективний засіб від синців – це універсальні бальзами, які містять компоненти, всебічно діючі на проблему.
Дуже хороші результати можна отримати, завдаючи на пошкоджену ділянку бальзам «Рескінол». Склад препарату підібраний таким чином, що він одночасно допомагає зменшити біль, уникнути набряків і розсмоктати гематому. Додаткові речовини сприятливо впливають на постраждалі тканини, які після синяка потребують відновлення та харчуванні, а також укрепляюще впливають на стінки капілярів, які стоншуються від травмування. Його плюси:
• тільки натуральні компоненти, які успішно використовуються для лікування синців як в офіційній, так і в народній медицині;
• доведена безпека і висока ефективність бальзаму;
• простота і зручність застосування.
За рахунок безсумнівних переваг універсальних бальзамів позбутися від синців виявиться простіше простого.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ