Ефективний засіб від тріщин на п'ятах

Рожеві ніжні п'ятки є ознакою здоров'я. Поява на них тріщин може свідчити про збої в організмі людини. Авітаміноз, цукровий діабет, грибкові захворювання супроводжуються появою п'яткових тріщин, що приносять великі незручності. Процес руйнування шкірного покриву може супроводжуватися сильними больовими відчуттями.

Звичайно ж, основне лікування проходить під наглядом лікаря-фахівця. А ось п’ятами слід зайнятися самому. І тут знадобиться хороший засіб від тріщин на п’ятах.
Можна звернутися до перевірених «бабусиним» рецептами. Часткове відновлення шкіри відбувається при використанні ванночок з лікувальними травами, різних компресів. Господарське мило і картопля мають бактерицидну і загоює властивостями, тому на ніч рекомендується надягати шкарпетки, наповнені стружкою мила або сирої картоплі.

средство от трещин на пятках

Для повного загоєння і подальшої регенерації шкірного покриву на п’ятах слід використовувати сучасні засоби: креми, бальзами, мазі. Всі вони мають різні властивості, і часом не пропонують комплексного лікування.
Відмінний засіб від тріщин на п’ятах – бальзам широкого дії «Рескінол». Вхідні в його склад натуральні і безпечні компоненти – живиця, муміє, масла обліпихи і зародків пшениці, дьоготь, мед, прополіс, вітамінний комплекс, не мають протипоказань серед всіх вікових груп. Його з успіхом можна застосовувати при лікуванні шкірних захворювань, як дітям, так і дорослим. Бальзам надає не тільки загоює і відновлює ефект, але і володіє зволожуючим і знеболюючим властивістю. «Рескінол» добре зарекомендував себе і в профілактичних цілях. Щотижневе легке змазування п’ят після прийняття душу або банних процедур запобіжить поява тріщин.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ