Ефективні мазі від тріщин на п'ятах

Тріщини на ступнях можуть утворитися у кожної людини і тому важливо знати методи боротьби з цією неприємністю. У більшості випадків для загоєння виникли тріщин намагаються використовувати народні засоби, але вони, на жаль, не завжди виявляються дієвими. Якщо ж пошкодження занадто глибокі і запущені, то необхідно застосовувати виключно мазь від тріщин на п'ятах.

 

Найефективніші мазі від тріщин
Більшість фахівців рекомендують використовувати для лікування таких пошкоджень цинкову мазь, яку без зусиль можна придбати в будь-якій аптеці. З її допомогою створюється захисний бар’єр, що перешкоджає подальшому збільшенню розривів. Цинкова мазь володіє хорошим загоює ефектом, але може викликати печіння, свербіж і почервоніння.
Позитивний вплив робить і саліцилова мазь, що забезпечує швидке загоєння, але вона також здатна викликати ряд побічних ефектів. Для боротьби з глибокими розривами може використовуватися і простий вазелін, який наносять кілька разів на пошкоджені зони. Після його використання відчувається помітне пом’якшення шкіри, але до повного загоєння процедури необхідно повторювати досить тривалий проміжок часу.
Ще одна ефективна мазь від тріщин на п’ятах – бальзам «Рескінол», створений на основі натуральних складників: муміє, різні рослинні масла, мед, прополіс, дьоготь, живиця, вітамін Е. Їх поєднання дозволило добитися високої протизапальної, регенеративного, антимікробної та знеболюючої дії . Завдяки цьому бальзам «Рескінол» не тільки швидко загоює тріщини, але і дозволяє повністю виключити ймовірність появи запальних процесів. Для лікування тріщин на п’ятах досить пару раз в день наносити бальзам тонким шаром на ушкоджені ділянки.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ