Гематома, 5 методів швидкого розсмоктування

Якщо ви виявили, що на обличчі або тілі утворилася гематома, розсмоктування травми можна прискорити за допомогою народних методик і спеціальних лікарських засобів. Що являє собою гематома? Це підшкірне новоутворення, що виникає в результаті удару, удару або падіння, коли відбувається розрив кровоносних судин і згустки крові накопичуються під шкірою. Зовні синець може мати різний відтінок - від червоного до багряно-синього, все залежить від ступеня тяжкості отриманої травми і місця її локалізації.

Народні засоби
1. Прискорити загоєння свіжих гематом допоможе холод – загорнутий в махровий рушник охолоджений предмет або лід потрібно прикласти до хворого місця на півгодини.
2. Після закінчення 2-3 днів після отримання травми використовується сухе тепло (грілка або підігріта і загорнута в хустку сіль), яке необхідно прикладати до шкіри також на півгодини.
3. Йодна сітка застосовується для прискорення розсмоктування рани.
4. Капустяний лист, попередньо вимитий і розім’яту, потрібно докласти до травми і прикрити ізолюючої пов’язкою. Процедуру рекомендується проводити двічі на добу.
5. Ще одним ранозагоювальну засобом є розведений кип’яченою водою порошок бодяги (2: 1), прикладати суміш до гематоми потрібно двічі на день.
Якщо у вас з’явилася гематома, розсмоктування допомагає прискорити спеціальна аптечна мазь, але як серед всього асортименту вибрати дійсно хороший засіб?
Краща мазь від гематом
Якщо потрібно терміново прибрати синець на обличчі або тілі, скористайтеся бальзамом «Рескінол». Його унікальний склад дозволяє активізувати процес відновлення структури шкіри, зняти запалення і набряк, зменшити біль. Препарат володіє відмінними косметичними властивостями і сприяє швидкому розсмоктуванню будь-яких гематом, незалежно від розміру та місця локалізації травми.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ