Гематома на голові, методики лікування

Гематома на голові може утворитися внаслідок падіння або удару об тверду поверхню. Таке ушкодження характеризується розривом кровоносних судин і скупченням крові під шкірою. Незначні травми проходять самостійно протягом одного тижня, прискорити процес загоєння допоможуть засоби народної медицини. Якщо утворилася велика гематома на голові, лікування має на увазі застосування ранозаживляющих препаратів.

Лікування гематом в домашніх умовах
Вибір методики лікування повинен здійснюватися з урахуванням характеру і розміру травми. Якщо потерпілий не скаржиться на сильний біль в місці удару і погане самопочуття, то допустимо використання народних методів:
• холодні компреси (загорнутий у рушник лід або будь-охолоджений предмет) потрібно докласти на кілька хвилин до травмованої ділянки, це дозволить прискорити кровообіг і зменшити припухлість;
• теплі компреси (загорнута в тканину нагріта сіль і грілка з теплою водою) застосовуються на 2-3 добу після травмування;
• для прискорення розсмоктування синців використовують лікарські препарати.
Якщо у пацієнта спостерігається велика гематома на голові, лікування повинно проводитися комплексно – призначаються фізіопроцедури, анестезуючі і сечогінні препарати. Також рекомендується накладення пов’язки, що давить. В особливо важких випадках необхідно хірургічне втручання.
Ефективний лікарський засіб
Бальзам «Рескінол» успішно застосовується для лікування синців різного ступеня тяжкості. У його склад входять безпечні, натуральні компоненти, що сприяють швидкому розсмоктуванню синця, які надають бактерицидну і протизапальну дію, а також відновлюють структуру шкіри. Препарат потрібно наносити на травму рясним шаром кілька разів на добу.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ