Гематома на пальці, 5 порад при травмі

Освіта синця на пальцях рук і ніг - нерідке явище. Таку травму можна отримати в результаті невдалого падіння, забиття або удару об яку-небудь тверду поверхню. Гематоми характеризуються потемніння кольору шкіри, сильним болем і припухлістю. Якщо утворилася гематома на пальці, лікування має на увазі використання засобів народної медицини в поєднанні з лікарськими препаратами. Не допускається прийняття гарячої ванни або душу відразу після отримання травми, адже це тепло може погіршити ситуацію.

 

Перша допомога при травмі пальця
Якщо у вас утворилася незначна гематома на пальці, лікування народними засобами дозволить швидко впоратися з проблемою.
1. Відразу після травмування прикладіть до хворого пальця холод або просто потримайте його кілька хвилин під струменем холодної води, це зменшить розміри синця.
2. Зменшенню набряклості також сприяє накладення пов’язки, що давить, але якщо травма досить велика, пов’язка накладається лікарем після видалення яке зібралося під шкірою згустків крові.
3. Цілюще порошок бодяги або муміє допоможе швидко вирішити проблему.
4. Відмінним знезаражувальним і загоює засобом є йод або зеленка.
5. Кашка зі свіжої картоплі або цибулі має гарний розсмоктуючу дію.
Пам’ятайте, якщо травма приносить явний дискомфорт, наявний значний набряк і посиніння шкіри, відзначається різкий біль при русі пальцем або при дотику до нього – потрібно негайно звернутися за консультацією до травматолога.
Яке лікарський засіб краще використовувати?
Найбільш дієвим і безпечним препаратом, який пришвидшує загоєння різних травм, є бальзам «Рескінол». В його основу входять виключно натуральні компоненти, що знімають біль, набряклість, запалення і активізують процес регенерації шкірних покривів.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ