Гематома під оком, 5 народних порад

Освіта гематоми під оком може привести до серйозних наслідків, особливо якщо травма була отримана в результаті сильного удару і спостерігається почервоніння ока. У таких ситуаціях потрібно лікарська допомога. Але якщо травма незначна, в більшості випадків її легко вдається вилікувати у домашніх умовах. У вас утворилася гематома під оком - що робити і як запобігти ускладненням?

Засоби народної медицини
1. Якщо під оком утворився синець, прикладіть до ушкодженого місця холод, він дозволить прискорити кровообіг і зменшити набряк. Як холодного компресу, допустимо використання загорнутого в рушник льоду або будь-якого охолодженого предмета. Витримувати компрес на шкірі рекомендується протягом 20-30 хвилин.
2. Картопля, натертий на дрібній тертці і загорнутий в чисту марлю, також допомагає при лікуванні гематом. Компрес досить прикласти на 10 хвилин, потім змити залишки картопляного соку водою і змастити шкіру живильним кремом.
3. Усунути почервоніння і набряклість допомагає також кашка з листя алое (можливо, з додаванням меду).
4. Подрібнений капустяний лист можна загорнути в марлю і прикласти до хворого місця на 20-30 хвилин.
5. Лікарський порошок бодяги – ефективне розсмоктує засіб. Розводити порошок потрібно водою в співвідношенні 1 до 2 і прикладати на травмовану ділянку на 15 хвилин, потім змити залишки кашки і змастити шкіру кремом.
Утворилася гематома під оком: що робити і які лікарські препарати краще використовувати?
Ранозагоювальний засіб, що не має аналогів
Високоефективний бальзам «Рескінол» допомагає при лікуванні будь-яких ран, в тому числі і гематом, що утворилися на ніжній шкірі під оком. До складу засобу входять: мед, прополіс, вітаміни, масла і інші цілющі речовини, які надають відновлюючу, протимікробну і знеболюючі дію.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ