Гематома після операції, 4 методу лікування

Після операції можуть виникнути різні ускладнення, в тому числі і освіту на тілі гематом - скупчень згустків крові під шкірою в результаті розриву судин. Якщо з'явилася гематома після операції, лікування повинно бути правильним і своєчасним, в іншому випадку виникає ризик розвитку ускладнень. Незначні післяопераційні травми проходять самостійно, але прискорити процес загоєння можна за допомогою народних методик і лікарських препаратів.

Як лікувати гематому в домашніх умовах
Перш ніж використовувати той чи інший метод, необхідно проконсультуватися з фахівцем і виключити можливі протипоказання.
1. Сольові компреси (2 столові ложки солі на 100 мл води) рекомендується прикладати на ніч до ушкодженої ділянки шкіри, така процедура сприяє прискоренню кровообігу і розсмоктуванню гематоми.
2. Компреси з соку редьки і гірчиці добре допомагають зняти запалення і набряклість, тримати компреси на шкірі потрібно до тих пір, поки не з’явиться відчуття легкого печіння.
3. Обробка травмованого ділянки розчином димексиду або картопляним крохмалем також прискорює процес загоєння.
4. Аптечний порошок бодяги, розведений водою у співвідношенні 1 до 2, добре допомагає усунути набряклість і запобігти запаленню.
Якщо на обличчі або тілі утворилася гематома після операції, лікування повинно супроводжуватися застосуванням лікарських препаратів на основі натуральних речовин.
Який засіб краще вибрати?
Прискорити процес загоєння рани відмінно допомагає бальзам «Рескінол», що складається з природних і абсолютно безпечних для людського організму компонентів. При нанесенні засобу на рану відбувається активізація відновних процесів, знижуються больові відчуття, зменшується набряк і ймовірність проникнення в рану інфекції.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ