Гематома після травми, лікування

Гематомою називають скупчення під шкірою певної кількості кров'яних згустків, що утворилися в результаті травми, що спровокувала розрив судин. Таке новоутворення на тілі характеризується болем, набряком і потемніння кольору шкіри, за ступенем тяжкості розрізняють гематоми легкої, середньої та важкої форми. Якщо на тілі утворилася гематома після травми, лікування обов'язково має бути своєчасним, це допоможе запобігти ускладненням - проникнення в рану інфекції, нагноєння і формування рубцевої тканини.

Перша допомога при підшкірних крововиливах
Є кілька народних методик, що дозволяють прискорити загоєння травми:
• крижаний компрес (лід або будь-який холодний предмет, загорнутий у тканину), прикладений на кілька хвилин до ушкодженої ділянки шкіри, допоможе запобігти утворенню сильного набряку і зменшити біль;
• протягом перших двох днів після травмування не можна приймати гарячі ванни. Теплі компреси (нагріта і загорнута в хустку сіль, грілка) показані тільки після декількох днів, сухе тепло сприяє розсмоктуванню гематоми;
• нормалізувати кровообіг і запобігти запалення рани допомагає 30-50% розчин димексиду;
• прискорити розсмоктування синця допоможе капустяний лист, попередньо розім’ятий і змащений медом.

гематома после травмы

Якщо на тілі з’явилася гематома після травми, лікування не повинно полягати тільки в застосуванні народних методик, до вирішення проблеми потрібно підходити комплексно, тому без аптечних препаратів не обійтися.
Ефективний препарат для усунення синців
Унікальний бальзам «Рескінол» складається тільки з натуральних речовин і не має аналогів. Бальзам швидко відновлює шкіру після травмування, знімає набряклість, біль, перешкоджає зараженню рани інфекцією. Наносити засіб необхідно рясним шаром на область пошкодження.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ