Гематома після удару, 6 порад лікування

Після удару об яку-небудь тверду поверхню, на тілі часто утворюється гематома. При такій травмі відбувається розрив кровоносних судин, а цілісність шкірних покривів не порушується, травмовану ділянку може мати різний відтінок - від червоного до яскраво-синього, залежно від сили удару. Вас турбує, що на тілі утворилася гематома після удару, ніж лікувати її? Незначні травми легко піддаються лікуванню з використанням методів народної медицини, при важких травмах потрібно застосування медикаментозних препаратів, а іноді і хірургічне втручання.

Народні ранозагоювальні засоби
1. Відразу після удару на місце пошкодження необхідно прикласти холодний компрес, не більше ніж на 15 хвилин, при цьому виключивши прямий контакт шкіри з холодом.
2. Согревающие компреси прикладають на другу або третю добу після отримання травми, відмінно себе зарекомендували спиртові компреси (спирт, розведений водою в пропорціях 1: 1).
3. Розчин марганцівки допоможе знезаразити пошкоджену поверхню і поліпшити циркуляцію крові.
4. Бодяга допомагає усунути різні за розміром гематоми, порошок слід розвести водою у співвідношенні 1: 2, тримати на шкірі не більше 20 хвилин.
5. Розм’якшені листя алое також дозволяють позбутися від проблеми, а посилити їх цілющий ефект можна шляхом додавання до кашки натурального меду.
Не минає гематома після удару, ніж лікувати її і як уникнути серйозних наслідків? Для цих цілей використовуються спеціальні аптечні мазі.
Яку мазь вибрати?
Найбільш ефективним ранозагоювальну засобом є бальзам «Рескінол». Він відмінно справляється з лікуванням гематом різного ступеня тяжкості, завдяки присутності в складі натуральних і безпечних для організму компонентів. «Рескінол» розсмоктує гематоми і відновлює структуру шкіри всього за кілька днів.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ