Гематома після уколу, 5 порад лікування

Розповсюдженим наслідком введення ін'єкції є утворення на тілі гематоми. Особливо часто синці з'являються після множинних уколів. Якщо на тілі виникла невелика гематома після уколу, лікування зводиться до використання народних методик, в іншому випадку потрібно застосування лікарських препаратів.

Усунення постін'єкційні гематом в домашніх умовах.

1. Хороший спосіб усунення синця – нанести на область пошкодження йодну сітку. Процедуру рекомендується виконувати 3-4 рази на добу для якнайшвидшого розсмоктування синця.
2. Компрес з размятого листки капусти, змащеного медом, допоможе зменшити біль і набряклість. Для гарної фіксації компресу краще скористатися марлевою пов’язкою.
3. Для розсмоктування травми можна застосувати цілющу корж, приготовану з яєчного жовтка, борошна, вершкового масла і подрібненого хрону. Коржик потрібно прикладати до хворого місця на ніч, зафіксувавши пов’язкою з ізолюючим шаром.
4. Листя лопуха, попередньо вимочені в окропі і просушені, можна змастити медом і також докласти до гематоми.
5. При появі перших ознак почервоніння і припухлості шкіри, потрібно докласти до травми картопляну або цибульну кашку.
Якщо на тілі утворилася досить велика гематома після уколу, лікування не повинно зупинятися тільки на народних методиках, в складних ситуаціях потрібно застосування спеціальних аптечних засобів.
Безпечний лікарський препарат для зняття синця
Істотно прискорити процес загоєння шкірних покривів і тканин, зміцнити стінки судин і захистити організм від проникнення інфекції допоможе натуральний бальзам «Рескінол». У його склад входять мед, прополіс, цілющі олії і вітаміни, що надає регенеруючу, протизапальну та знеболювальну дію. Наносити бальзам на травму потрібно рясно.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ