Гематома у дитини, народні методи лікування

У дітей поява на обличчі або тілі гематом - нерідке явище, це зумовлено підвищеною руховою активністю дитини і, як результат, частими падіннями або ударами об тверду поверхню. При травмі на шкірі формується хворобливий, яскраво-синій синець, з часом він поступово розсмоктується, але відсутність лікування може спровокувати ряд ускладнень. Якщо вами виявлено гематома у дитини, лікування повинно бути правильним і своєчасним.

Лікування народними методами
Прискорити процес загоєння синців на обличчі або тілі дитини можна завдяки наступним народним методикам:
• прикладання льоду або іншої холодної предмета до свіжих гематом допоможе докорити кровообіг і зменшити набряклість;
• після закінчення доби до травми можна прикласти теплий компрес (грілку з водою або нагріту і загорнуту в хустку сіль);
• розім’яту лист подорожника або капусти добре допомагає зняти набряклість і знезаразити рану;
Якщо ви виявили, що утворилася гематома у дитини, лікування не повинно полягати тільки в застосуванні народних методик, для якнайшвидшого загоєння травми і виключення ускладнень необхідно використовувати і лікарські засоби.
Ефективні лікарські препарати
Серед усього асортименту ранозаживляющих засобів найбільш ефективним і абсолютно безпечним для дитячого організму визнаний бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки природні компоненти, що сприятливо впливають на ніжну шкіру. «Рескінол» допомагає швидко усунути гематому, перешкоджає проникненню в рану інфекції та має знеболюючу дію. При виявленні травми у дитини, рясно змастіть рану бальзамом і прикрийте ізолюючої пов’язкою.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ