Гематома у собаки, лікуємо та допомагаємо

Найчастіше гематоми у собак утворюються в результаті механічного пошкодження шкіри, особливо це спостерігається у досить активних вихованців. Гематома є синець, що виник внаслідок розриву кровоносних судин. Невеликі травми зазвичай проходять через тиждень, але якщо рани приносять собаці явні занепокоєння, запалюються і гниють, тут не обійтися без застосування лікарських препаратів. Вами виявлена ​​гематома у собаки - чим лікувати її і як уникнути ускладнень?

Надання першої допомоги тварині
Діагностувати наявність травми у собаки не складно – досить ретельно обстежити зону пошкодження. Зовні гематома нагадує шишку з вельми виразними краями. Якщо ви знайшли таку на тілі у собаки, необхідно вжити наступних заходів:
• прикладіть до травмованого ділянці тканину, змочену в холодній воді, це допоможе зняти набряк і прискорити кровообіг;
• якщо гематома тримається кілька днів, замість холоду потрібно використовувати тепло;
• хорошим розсмоктує засобом є йод – змастіть їм область пошкодження.
Утворилася велика гематома у собаки, ніж лікувати її? В даному випадку допоможуть спеціальні лікарські препарати. Якщо травма запалилася і загноїлась, необхідно показати тварину ветеринару.
Ефективне лікарський засіб проти гематом
Для усунення запалення, зняття набряклості і прискорення процесу загоєння рани рекомендуємо скористатися унікальним бальзамом «Рескінол», що складається виключно з природних компонентів, які не становлять небезпеки для здоров’я тварини. Нанесіть бальзам на травму рясним шаром і в разі необхідності зафіксуйте стерильною пов’язкою. Препарат допомагає швидко відновити структуру шкіри і тканин, незалежно від тяжкості ушкоджень.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ