Гематома вуха, 3 правила першої допомоги

Передбачати удари або удари неможливо, тому важливо знати, що робити, якщо утворилася гематома вуха - лікування в даному випадку має бути своєчасним і правильним, для виключення вірогідності виникнення серйозних ускладнень. Зовні гематома виглядає як синюшна припухлість, наповнена всередині кров'яними згустками, що утворилися в результаті пошкодження судин. Якщо знехтувати лікуванням, проблема може посилитися, аж до необхідності проведення операції.

Надання першої допомоги
1. Якщо утворилася невелика гематома вуха, лікування полягає в застосуванні холодних або теплих компресів. Холод доречно використовувати при свіжих гематомах – загорніть лід або будь-який холодний предмет в махровий рушник і прикладіть до пошкодженої ділянки на кілька хвилин. Тепло допоможе зняти набряклість і прискорити кровообіг, але прикладати теплі компреси можна тільки через 2-3 дня після травмування.
2. Якщо гематома супроводжується сильним болем, потрібно використовувати для лікування лікарські препарати, які надають протимікробну і знеболювальну дію.
3. При важких травмах потрібне проведення операції, яка полягає в проколюванні гематоми і усунення скопилася під шкірою крові. Процедура виконується тільки в умовах стаціонару під місцевою анестезією.
Препарат для лікування гематом легкого та середнього ступеня тяжкості
Істотно прискорити процес загоєння травми допоможе бальзам «Рескінол». Він володіє відмінними протизапальними, антисептичними, знеболюючими і косметичними властивостями. Вхідні в його склад натуральні речовини сприяють швидкому відновленню структури шкіри і тканин. Препарат наноситься рясно на травму і фіксується стерильною пов’язкою.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ