Глибокий поріз, прискорюємо процес загоєння

Якщо з неглибокими порізами і подряпинами ніяких проблем бути не повинно, то більш серйозні пошкодження вимагають належного догляду. Не обов'язково звертатися до лікаря, якщо:

• Поріз глибокий, але сухожилля не зачепити.

• Чи вдалося зупинити кровотечу.

• Ні сильного болю (в іншому випадку є ризик пошкодження нерва).
• Загальний стан організму в нормі (немає температури і т.д.).
Якщо вас хоч щось турбує, краще не ризикувати, а піти в лікарню за кваліфікованою медичною допомогою.
Чого НЕ МОЖНА робити при глибоких порізах
Як лікувати глибокий поріз – загальновідома інформація: промити рану, продезінфікувати, накласти пов’язку. Однак, є деякі дії, які заборонені при серйозних ранах.
• По-перше, не можна класти в поріз вату, так як є великий шанс, що волокна залишаться в рані. Також не можна починати лікування без перевірки чистоти ранки. Там не повинно бути ніяких чужорідних об’єктів: може початися запалення.
• По-друге, краще не робити промивання водою з-під крана. Вона не тільки нестерильная, але і не прискорює процес загоєння глибокого порізу. Категорично не можна використовувати рідину, якщо у вас не встановлені фільтри на кранах.
• По-третє, ніколи не промивайте глибокий поріз розчином перекису водню. Через це повітря може потрапити в потік крові, а це загрожує неприємними наслідками.
Чим лікувати рану?
Щоб прискорити процес загоєння глибокого порізу, на рану дозволяється наносити перевірені мазі. Відмінним рішенням є бальзам «Рескінол». Це практичне і універсальний засіб від будь-яких пошкоджень шкіри: від невеликих подряпин до опіків. У його складі немає нічого зайвого, тільки натуральні компоненти, які не шкодять організму.
Слід завжди мати з собою аптечку з ліками на всі випадки життя, адже ніколи не знаєш, що чекає тебе за найближчим рогом.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ