Губа після травми, лікування

Пошкодження губ - це завжди дуже болісно і дискомфортно. При травмі губи важко їсти, пити, розмовляти і навіть просто відкривати рот.

Травма губи може бути наслідком найрізноманітніших ситуацій:

• порізи або пошкодження через нестачу поживних речовин / сухості;

• укуси комах;

• стоматологічні процедури;

• прекрасна половина людства може зіткнутися з травмою губи після косметичних / хірургічних процедур;
• падіння, удари.
До речі, ще й в дитячих іграх досить часто пошкоджується саме губа; після травми лікування дорослого нічим не відрізняється від допомоги дітям.
Що робити, якщо пошкоджена губа?
Перш за все визначитеся – чи потрібна медична допомога. Якщо є будь-які з ознак потрапляння інфекції (підвищення температури, набряк, лихоманка), рана рвана або глибока, мав місце укус тварини або при пошкодженні могли бути занесені бруд і мікроби – негайно вирушайте в лікарню.

травма губы

Губа після травми, лікування якої можна здійснити в домашніх умовах, в першу чергу потребує промиванні. Для цього підходять проста вода і антибактеріальне мило. Ні в якому разі не тріть рану – просто видаліть забруднення і добре вимийте водою.
Щоб зупинити кров, використовуйте стерильні бинти або чисту серветку. Натискати на рану потрібно від хвилини до п’яти-семи; якщо кровотеча не припиняється – негайно викликайте лікаря.
Після того як усунуто кровотеча і перша допомога надана, слід використовувати антисептичні бальзами та лосьйони. Максимально корисним засобом вважається «Рескінол» – бальзам з дуже потужним знезаражувальним ефектом. Чим швидше ви почнете його використання, тим краще – він активно бореться із запаленнями. У складі «Рескінола» міститься мед – найкорисніший натуральний продукт для лікування губ, і вітамін Е, який сприяє прискоренню регенерації – про появу рубців і шрамів можна буде не турбуватися.
До повного одужання стежте за гігієною порожнини рота уважніше, ніж зазвичай: слизова більш сприйнятлива до мікробів і бактерій.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ